PEZET - DEZYNSEKCJA, DEZYNFEKCJA, DERATYZACJA


Dezynsekcja

Dezynsekcja - jest to zwalczanie szkodliwych owadów takich jak: muchy, komary, meszki, pchły, pluskwy, karaluchy, prusaki, wołki, trojszyki itp. ze względów sanitarnych i gospodarczych.
Prowadzimy prace w zakresie:

  • zwalczanie owadów biegających (prusaki, karaluchy, pchły, mrówki faraona, rybiki, gryzki, pluskwy i inne),
  • zwalczanie owadów latających (muchy, komary, meszki, osy, szerszenie, mkliki i inne),
  • zwalczanie szkodników drewna,
  • zwalczanie szkodników magazynowych (wołek, spichrzel, trojszyk, strąkowiec, mkliki, omacnice i inne),
  • dezynsekcja obiektów inwentarskich

Dezynsekcję można wykonać przez zastosowanie środków fizycznych, mechanicznych chemicznych i biologicznych.

Zastosowanie właściwej metody następuje po rozpoznaniu obiektu i identyfikacji szkodnika. Firma posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów fumigacji gazami zaliczanymi do toksycznych i bardzo toksycznych (dawniej I i II klasa toksyczności).
Specjalizujemy się oraz mamy swoje niezawodne metody w zwalczaniu szkodników bardzo dokuczliwych i niebezpiecznych dla człowieka jak i dla jego otoczenia, tj. szerszenie i osy.
Zwalczamy i zabezpieczamy przed wszelkimi rodzajami owadów (szkodników), które w ramach higieny sanitarno-epidemiologicznej, weterynaryjnej oraz ochrony roślin występują w naszym środowisku naturalnym.

Wszelkie usługi wykonywane są zgodnie z aktualnymi standardami, stanem wiedzy i obowiązującego prawa, wymogami szeroko rozumianego bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt oraz w poszanowaniu środowiska naturalnego.


Realizacja: MAXIGRAF